PPC kampaně, které Vám přivedou návštěvníky a OBJEDNÁVKY

„Utratil jsem za poslední rok za PPC kampaně přes 170 000 Kč, a ve výsledku přišly jen 3 objednávky.“ Tohle jsou slova, která často slyším od lidí, kteří se pustili do správy svých reklam sami nebo si na to najali nezkušené správce.

Spustit si PPC kampaně na internetu nebylo nikdy jednodušší. To je i důvod, proč každý rok více podnikatelů (včetně Vaší konkurence) tyto reklamy využívá.

Čím více lidí inzeruje, tím je konkurence vyšší. Pokud Vaše reklamy a nastavení kampaně nebude na dostatečné úrovni, PPČka Vám budou je „žrát“ peníze.

Zkušenosti, a to znáte určitě i z Vašeho vlastního byznysu, se dají nahradit těžko.

V mezi roky roce 2018-2019 jsme zatím v reklamních sítích jako je Google nebo Facebook proinzerovali přes 90 miliónů Kč pro naše zákazníky, a k tomu navíc ještě téměř 5 miliónů Kč našich vlastních prostředků na naše vlastní reklamy.

V těchto desítkách miliónů jsou nyní naše zkušenosti a teď bych Vám je rád nabídl k Vašim službám. Nechte si od nás udělat nezávaznou analýzu Vašeho marketingu, a my zjistíme, zda Vám dokážeme pomoci.

Jaké jsou pro Vás výhody spolupráce s Vámi

 • Vaše PPC budeme dělat jako obchodníci. Cílem reklamy je prodávat.
 • Postaráme se o vše za vás. Kreativa, textace reklam, grafika.
 • Počítáme důležité kupecké počty! Vydělává nebo nevydělává? Máme tabulku, ve které pravidelně počítáme ziskovost reklamy a budeme Vám dávat dvoutýdenní hlášení.

Co hned získáte, pokud si s námi sjednáte nezávaznou konzultaci?

 • 1

  Akademie ZDARMA

  Získáte zdarma přístup do našeho online kurzu PPC reklamy

 • 2

  Strategie ZDARMA

  I pokud se nedohodneme na další spolupráci, pošleme Vám vzorovou PPC marketingovou strategií. Také zdarma.

 • 3

  Tahák ZDARMA

  Pošleme Vám marketingový tahák pro Váš internetový marketing ZDARMA

Co se stane, pokud dnes ZASE odložíte rozhodnutí začít řešit Vaši PPC reklamu?

 • Konkurence Vám stejně jako dnes sebere několik zákazníků, kteří mohli být teď Vaši. To jsou ročně stovky a tisíce zakázek.
 • Opět Vás těsně mine příležitost, jak narazit na marketingovou zlatou žílu. Přesně to totiž jsou PPC reklamy pro Váš byznys
 • Budete v klidu, protože budete v pohodě stíhat vyřizovat objednávky. S úspěchem PPC reklam totiž přichází stres.

Podívejte se, jak PPC kampaně fungují na našich projektech

Na menším e-shopu s oblečením se staráme o PPC kampaně již několik let. Momentálně vám ukazujeme výstřižek za měsíc září 2019. Google reklamy vydělaly přes 3 miliony Kč při nákladech 401.537 Kč. A to není vše. Dalších cca 5 milionů Kč napřímo vydělali Facebook reklamy.

Na B2B webu, kde sbíráme poptávky (nikoliv pouze leady) od podnikatelů jsme za posledních 12 měsíců vyrostli téměř z nuly na 53 poptávek týdně! To vše díky PPC reklamám na Google a Facebooku.

Sbírat kvalitní leady přes PPC umíme také. V kampani níže jsme za cca měsíc získali přes 2000 velmi relevantních leadů díky PPC reklamám a YouTube reklamě v síti Google. Ceny za lead se drží dlouhodobě na 12 Kč. Jde o velmi bonitní leady na tzv. high spenders (uživatele, kteří jsou velmi relevantní a utrácejí hodně peněz)

Co o spolupráci s námi říkají naši zákazníci?

Dotáhněte to ještě dnes a získejte následující

Co získáte?

 • Marketingovou strategii zdarma
 • Online PPC kurz v ceně 2.500 Kč zdarma
 • Tahák pro úspěšný internetový marketing

K tomu, aby Vaše PPC začalo vydělávat, zbývá vyplnit 4 pole níže:

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů