Jak zdesetinásobit počet objednávek z vašeho webu? OBJEDNAT KONVERZKY.CZ

Web, který vydělává miliony, nestojí ČTVRT MILIONU!

„Vyhodili jsme 250.000 Kč za web, který nám měl pomáhat vydělávat. Ale ten web nám místo toho zabíjí byznys.“ To je bohužel časté prohlášení mnoha podnikatelů, ředitelů společností a manažerů. Kde udělali chybu?

Dovolte mi, abych vás v rychlosti provedl příběhem neúspěšného webu. A zkuste vydržet alespoň chvíli pozornost, protože to může být nejlépe investovaných několik minut vašeho času za hodně dlouhou dobu.  Jinak řečeno, následujících pár řádků čtení Vám může vydělat či zachránit fakt hodně peněz, co se týče webů.

Kdo jsem já? Jmenuji se Honza, je mi trochu přes 30 let a jsem CEO společnosti INIZIO. Zaměstnáváme okolo 50 lidí a živíme se vývojem webů, software a vlastníme několik internetových obchodů.

Webů jsem v životě vyvinul už skoro tisíc, a hlavně nás weby živí. Teď nemám na mysli to, že je vyvíjíme. Živí nás naše vlastní weby, ze kterých nám chodí poptávky, objednávky a zaplacené nákupní košíky. Takže to, co Vám nyní budu předávat nejsou teoretické profesorské kecy. Jsme obchodníci a museli jsme se naučit dělat weby obchodně úspěšné. Jinak bychom nevyrostli do naší velikosti, ale zkrachovali!

Teď to umíme, ale přes deset let jsme to neuměli. Jasně, uměli jsme vyvíjet krásné stránky, které si líbily zákazníkům, esteticky byly super. Ale prostě z nich nechodilo dostatek konverzí*.

Začal jsem přemýšlet, čím to je, že ty krásné a drahé weby obchodně nefungují. A budete si teď možná myslet, že jsem hloupý, ale já musel přemýšlet skoro 10 let, než jsem na to přišel. Nepomohlo mi ani to, že se není kde inspirovat. Špatně to totiž dělá skoro celý trh. 99 % podnikatelů má z obchodního pohledu špatné weby. I obrovské firmy, které mají na marketing stovky miliónů ročně to dělají většinou špatně.

Všichni dělají weby, jako kdyby na ně chodili jen jejich známí, příbuzní nebo již přesvědčení zákazníci. Podnikatelé a manažeři si staví weby pro svá ega, nikoliv pro svoje zákazníky. A v čem je ta hlavní chyba, které se dopouštějí?

Obrázek níže popisuje, jaké chyby se dopouštějí.

Na váš web chodí zpravidla zhruba jen 0,5-1 % návštěvníků, kteří jsou momentálně připravení u Vás nakupovat nebo Vás poptávat. Ti ostatní jsou na vašem webu možná poprvé v životě a jsou úplně paf z toho, co na Vašem webu je. A nejsou PAF v tom dobrém slova smyslu. Je tam toho totiž moc.

Zbytečnost a blbosti, které nevedou k požadovanému cíli. Můžeme jim říkat webové překážky. Tyto překážky stojí vašemu potenciálnímu zákazníkovi na cestě k tomu, aby provedl požadovanou akci – konverzi.

Každá jiná možnost, než ta která směřuje ke konverzi (penězům), na kterou Váš uživatel může kliknout vám totiž sníží pravděpodobnost, se kterou se toto stane. Této pravděpodobnosti se také říká KONVERZNÍ POMĚR. A skoro všechny weby jej mají kvůli této chybě zbytečně malý.

Proč je dobré mít vysoký KONVERZNÍ POMĚR?

Protože čím vyšší je, tím vyšší procento Vašich návštěvníků se zkonvertuje do Vašich ZÁKAZNÍKŮ.

A nedej Bože, že za ty zákazníky dokonce platíte Googlu, nějaké modré sociální síti nebo jiným inzertním společnostem. Ono ve skutečnosti ale platíte za všechny návštěvníky. Na Váš web nikdo nepřijde náhodou. Když návštěvníci přicházejí přes neplacené vyhledávání nebo přímo díky znalosti adresy vašeho webu, stejně za to vděčíte určité formě marketingu, a ten vždy stojí peníze nebo čas.

A ani jedním byste neměly plýtvat a rozhodně byste neměli plýtvat vašimi návštěvníky.

Největší plýtvač návštěvnosti je klasický web. Pro příklad se podívejte prakticky na jakýkoli web, který Vás napadne. Pravděpodobnost, že jakýkoliv web, na který si vzpomenete je z tohoto hlediska špatně udělaný, je tak velká, že nemá cenu dávat konkrétní příklady.

Klasické weby totiž vypadají jako cedníky.

Jsou děravé jako cedník na obrázku výše. A ty díry jsou hlavně balast a zbytečné sekce, informace a stránky, které návštěvníky odradí, znudí nebo nepustí dokončit objednávku.

Těchto děr se musíte zbavit. Zacpat je a z vašeho cedníku udělat TRYCHTÝŘ. Takzvaný Konverzní trychtýř. Trychtýř totiž na rozdíl od cedníku vypadá takto (níže):

Takzvaný konverzní trychtýř dodržuje několik principů:

 1. Je jednoduchý
 2. Je ušitý na míru návštěvníkovi, který řeší určitý problém
 3. Minimalizuje tření a možnost úniku
 4. Umí vyprávět příběh
 5. Prodává (neprezentuje)

Trychtýř může být součástí Vašeho webu, ale nemusí. Můžete jej klidně spustit samostatně a vést na něj třeba návštěvnost z reklamy. A zvlášť pokud řešíte reklamu na internetu, pak byste to měly udělat přes konverzní trychtýř, protože jinak budete plýtvat penězi.

Takto totiž vypadá klasická placená reklama na internetu z pohledu Vašeho webu:

Na stránky přicházejí stovky a tisícovky draze zaplacených návštěvníků a ani sebelepší reklama nezajistí, že budou objednávat. Objednávají jen ti zoufalci, kterých je ale pouze 0,5 % z celkové návštěvnosti. O zbytek (99,5 %) návštěvníků navždy přicházíte. Jedinou šanci, kterou máte, je na stránky zvát znovu a znovu přes reklamu a opět za ně pak zase zaplatit.

Jde to ale udělat chytřeji. Takto totiž vypadá placená reklama na internetu z pohledu Vašeho webu, pokud ji povedete přes KONVERZNÍ TRYCHTÝŘ:

Konverzní trychtýř získá jednak z návštěvníků vyšší procento objednávek při jejich první návštěvě, a navíc dokáže pracovat i s návštěvníky, kteří se momentálně ještě nerozhodli objednávat, kterých je vždycky většina. Od části z nich alespoň získá kontaktní údaj (třeba e-mailovou adresu) a značnou část z nich následně přivede na stránky zpátky díky navazujícím e-mailům. Ty se dají navíc automatizovat, takže konverzní trychtýř bude po spuštění sloužit jako bezúdržbový stroj generující kšefty.

Má to jeden háček. Až zjistíte, jak skvěle funguje takový trychtýř, nebudete se už možná chtít ani dál starat o váš klasický web, do kterého jste vložili možná spoustu peněz i energie a možná na něj, na chudáka, zanevřete.

Jak je možné si konverzní trychtýř udělat?

Musíte si najmout UX Designéra (to je člověk, co navrhuje stránky, ale nechce už dělat grafiku, takže od něj dostanete jen takové ošklivé čmáranice), který vám nakreslí drátěné modely, grafika, který tyto modely převede do hezké podobny, dále kodéra, který z obrázků udělá HTML kód (stavební materiál pro programátora), aby následně programátor dílu vdechl život a funckionality, propojení se třetí stranou e-mailového softwaru a nakonec ještě copywritera, který vám správně trychtýř otextujte.

Celkem Vás to bude stát 155.000 Kč i více a výsledek bude takový, že to stejně nebude fungovat. Je to totiž Váš první pokus, takže bude třeba ještě ladit, ladit, optimalizovat, než přijdete na to, jak udělat trychtýř správně.

To znamená platit, platit, platiti (všem zmíněným v předchozím odstavci).

Naštěstí už se tu ale našel blbec, který tohle všechno zaplatil. Já.

Platil jsem za tyhle všechny experimenty přes 10 let, platil jsem grafiky, UX designery, copywritery, kodéry i programátory. A poté, co jsme utratili mnoho miliónů korun jsme se naštvali a rozhodli se, že si uděláme vlastní nástroj, ve kterém si tento konverzní trychtýř budeme schopní doslova „naklikat“ sami.

A teď jej dáváme k dispozici Vám.

Pro snazší začátek Vám spolu s tímto nástrojem poskytneme jednu z hotových šablony pro ideální konverzní trychtýře následujících typů byzynysů:

To není ale všechno. Pokud se bojíte, že získáte pouze nástroj, se kterým se budete 40 hodin sami trápit, než budete schopní konverzní trychtýř vytvořit, buďte v klidu.

Pro Vás to bude bez práce. Součástí řešení je, že celý trychtýř pro Vás připraví a spustí klidně na vaší doméně náš specialista.

Navíc získáte ZDARMA marketingovou strategii, která vám určí, jak s konverzním trychtýřem nejlépe pracovat a jak do něj získat návštěvnost, tak, aby to mělo co nejvyšší návratnost.

K tomu všemu Vám dáme ještě k dispozici 5 hodin práce našeho grafika, který Vám pomůže v konverzním trychtýři na-designovat obrázky, ilustrace a prvky tak, aby odpovídali vaší firemní identitě nebo vašemu vkusu.

To všechno nestojí 155.000 Kč, ale pouze 29.990 Kč bez DPH + měsíční poplatek 199 Kč bez DPH za provoz hostingových služeb a servisní podpory.

-----------------------------------------------------------

Mám ale rád rozhodné lidi. Pokud se tedy rozhodnete, že si objednáte Váš konverzní trychtýř právě teď, DNES, na této stránce, získáte jej za speciální cenu 18.789 Kč bez DPH + měsíční poplatek 199 Kč bez DPH. Jakmile tato přistávací stránka zmizí, zmizí i tato nabídka.

A že je necelých 19 tisíc hodně peněz? Myslím, že to je třeba:

….

Dál pokračovat nebudu.

Tak to je moje nabídka. Je velmi dobrá a vy byste ji měli přijmout. Pokud tedy chcete, aby se konečně něco stalo s Vaším byznysem a Váš web (tedy pardon, konverzní trychtýř) začal generovat peníze, a ne je požírat.

S úctou

Honza Nedvěd

Jednatel společnosti INIZIO

Co přesně dostanete, když si objednáte Konverzky.cz?

 • Stránky, které jsou přesně navržené pro maximální množství konverzí
 • Jednoduchý systém, ve kterém si tyto stránky můžete v budoucnu sami upravit
 • Šablonu, která Vás povede od začátku do konce a nenechá udělat chybu

Co Konverzky.cz rozhodně NEJSOU!?

 • Není to superestetický web na míru Vašeho ega. Jedná se o detailně navržený a odladěný proces pro nejlepší obchodní výsledky.
 • Není to prezentační web. Je to PRODEJNÍ web!
 • Není to záležitost, které se společně budeme věnovat měsíce. Za pár dní od objednávky musí být dílo hotové a spuštěné.

Reference od zákazníků

Co říkají zákazníci o INIZIu?

Jak hodnotí INIZIO naši zákazníci?

Objednejte si Konverzky.cz za 18.789 Kč ještě DNES za tuto cenu

A já vám vytvořím konverzní trychtýř během 9 pracovních dní

 • Trychtýř na míru vašemu byznysu a oboru
 • Kompletní tvorba bude na mně a mých kolezích a dostanete navíc vypracovanou marketingovou strategii v hodnotě 10.000 Kč
 • 5 hodin práce našeho grafika kvůli profesionální přípravy vizuálu

K tomu, aby jste začali díky trychtýři vydělávat, zbývá vyplnit pár polí níže:

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů